Skocz do zawartości

stacje dokujące vaccum cleaner i 1s


michjola

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem nowa na forum

Ktoś pytał czy stacje dokujące do siebie pasują.

sprawdziłam pasują stacje dokujące, pasują pojemniki na kurz, pomarańczowe szczotki oraz miotełki.

od roku sprząta u mnie vaccum cleaner a teraz przez chwilę mam w domu 1s. Jestem zachwycona mapami, choć nie potrafię podzielić pomieszczeń, niby układam tą linię division ale nie dzieli tak jak bym chciała, zmienia kolory, łączy inne pomieszczenia. Pomimo to pracuje cichutko na 1 biegu. Bardzo brakuje mi funkcji idź tam i sprzątaj zaznaczony obszar. a tak trzeba wchodzić w remote controls i używac funkcji spot clean - to nie zawsze się sprawdza. Fajna jest funkcja nazywania pomieszczeń oraz wprowadzania swoich nazw np wiatrołap. 1s pracuje na serwerze china, próbowałam na Polska i nie był widoczny.

nie mogę wyłaczyć notification - przycisk cały czas mruga pojawia się komunikat couldnt set, check network connection oraz saving tata i nic się nie dzieje

nie wiem do czego służy automatyzacja i sceny

Gdy mój vaccum cleaner się popsuje na pewno kupię 1s.

Teraz ja mam prośbe do  Was Panowie szczególnie do kolegi Rezmus - przeczytałam całe forum kilka razy - zupełnie nie rozumiem takich pojeć modowana apka, jonson, plugin, patch 5.6.4 na dole, user pusty, haslo kolo linka ,  i wiele innych. Czy możecie mnie poprowadzić krok po kroku jak wgrać to coś co pozwala używać 1s na polskich serwerach

 

Edytowane przez michjola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...