Locdog

Mi True Wireless Earbuds - problem z ładowaniem.

Recommended Posts

Od jakiegoś miesiąca jestem posiadaczem tych słuchawek i od początku był problem z ładowaniem prawej słuchawki. Gdy słucham na nich ponad godzinę to bateria spada do 60%, a potem w 10 minut spada do 10% i słuchawki wyłączają się. Podczas ładowania wyraźnie widać, że problem szybkiego rozładowania dotyczy tylko prawej słuchawki gdyż ładuje się ona dłużej od lewej a podczas słuchania jako jedyna sygnalizuje rozładowanie baterii. Jest jakieś rozwiązanie tego problemu czy oddać je do naprawy?

Edited by Locdog
Błąd w tytule

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam podobny problem z dotykowymi "Mi True Wireless". Prawa słuchawka rozładowuje się jakieś 4-5 razy szybciej od lewej. Nawet będąc w etui. Często mam taką sytuację, że etui jest naładowane w 100% i jest nieruszane cały dzień. Po tym czasie, po uruchomieniu słuchawek, prawa jest prawie całkowicie rozładowana, lewa ma 100% energii. Podczas słuchania, kiedy zaczynam i obie słuchawki mają 100% energii, prawa rozładowuje się w ciągu 1-1,5 godziny, gdzie lewa wskazuje nadal jakieś 70-80% naładowania. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po pół roku ich użytkowania mogę śmiało powiedzieć, że te słuchwaki to jest gówno. Jedno wielkie i chińskie gówno.

Nikt z Xiaomi nie raczy tu nawet zajrzeć i coś doradzić.

Dobrze, że pożegnałem się z tą firmą. Ze słuchawkami jak i ze smartfonem, który od ponad pół roku nie ma żadnej aktualizacji.
 

Edited by Locdog

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now