Skocz do zawartości

Czy są takie opcje w aplikacji


Puchus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanko do korzystających użytkowników tego urządzania otóż:

 

1. Czy też wam się co jakiś losowy czas kasuje zapisana mapa pomieszczeń?

2. Czy w aplikacji jest opcje sprzatania o określonej porze ALE zaznaczając strefy? Niestety mam w mieszkaniu kilka przedmiotów przez, które odkurzacz nie daje rady przejechać jak np. Suszarka od ubrań czy stojące lustro, dywaniki w łazience, może jest jakiś sposób aby to dostosować do własnych potrzeb 

3. W zakładce "automatyzacja" mamy możliwość utworzenia różnych scen, mogłyby ktoś z was przytoczyć w praktyczny sposób jak z tego korzystać? 

Edytowane przez Puchus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.12.2019 o 11:19, Puchus napisał:

Witam, mam pytanko do korzystających użytkowników tego urządzania otóż:

 

1. Czy też wam się co jakiś losowy czas kasuje zapisana mapa pomieszczeń?

2. Czy w aplikacji jest opcje sprzatania o określonej porze ALE zaznaczając strefy? Niestety mam w mieszkaniu kilka przedmiotów przez, które odkurzacz nie daje rady przejechać jak np. Suszarka od ubrań czy stojące lustro, dywaniki w łazience, może jest jakiś sposób aby to dostosować do własnych potrzeb 

3. W zakładce "automatyzacja" mamy możliwość utworzenia różnych scen, mogłyby ktoś z was przytoczyć w praktyczny sposób jak z tego korzystać? 

P3-automatyzacja np jeżeli jest sobota to godzina 11 to włącz odkurzacz lub jeżeli drzwi są zamknięte(masz czujnik drzwi) i jest włączony alarm(bramka gateway) to włącz odkurzacz.
P1-posiadam roborocka s50/55 i nie miałem czegoś takiego jak samoistny reset map.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...