Jump to content

Brak Zasięgu Gsm Po Wymianie Wyświetlacza W Mi3

kubamiui
 Share

Recommended Posts

Witam. Bardzo prozę Was o pomoc w zlokalizowaniu usterki.

Sprawa zaczęła się od upadku telefonu z niezbyt dużej wysokości bo z około 0,5m na gumową wycieraczkę na kant. Zbił się dotyk. Postanowiłem zamówic na Allegro dotyk wraz z wyświetlaczem. Rozmontowałem wszystko wg filmiku znajdującego się w internecie i poszło super. Telefon po 30 minutach był już zmontowany w całość i wszystko ładnie działało. Wszystko oprócz zasięgu GSM. Wszystkie anteny podlączone. Duża antena na baterii sprawdzona nawet miernikiem na brak przejścia i wszystko z nią ok czyli przejście z jednego styku na drugi jest. Ciekawostką może być to, że w domu posiadam wzmacniacz sygnału i jeśli podejdę z telefonem pod ten wzmacniacz to czasami zrobi się zasięg na full ale itak nie idzie dzwonić ani z telefonu ani na telefon. Sprawdzałem też na innej karcie i sytuacja wygląda identycznie.

Macie jakieś pomysly?? Która antena jest wlaściwie od GSM? Ta na baterii czy ta do góry czy na dole telefonu??

Pozdrawiam i jeszcze raz proszę o jakieś porady i pomysły.

Witam, mam podobny problem. Dzisiaj otrzymałem telefon i po włożeniu karty sim nie ma zasięgu. Co ciekawe po włożeniu karty z Virgin zasięg jest .

Pomocy 

Pozdrawiam

Problem pojawia się z siecią Orange, nie wiem jak z innymi poza Virgin.

Wychodzi na to że przysłali mi telefon z wymienianym już wyświetlaczem i dlatego mam taki problem. Czekam na odpowiedz, jeśli nie zakładam spór  na Aliexpress . Dodam że jest to mój już drugi telefon tam kupiony i obydwa miały wymieniany wyświetlacz . 

Pierwszy Lenovo K900 .

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...