szycha83 Opublikowano 28 Listopada 2019 Opublikowano 28 Listopada 2019 Witam, od wczoraj jestem posiadaczem tego telefonu Mi A3. Na wstępie wyjaśnię, iż z racji już już nie młodego wieku oraz dziecka stałem się bardziej zapracowany i stanowczo mam za mało czasu na zabawy. Dlatego wczoraj po pierwszym kontakcie z tym telefonikiem pomyślałem, że jest on super. Nie ma aplikacji śmieci i szybko działa. Bez nawtykanych miliona niepotrzebnych apek. Czujnik linii też dawał radę, aparat super, szybkość działania ekstra i brach jakichkolwiek przycięć. Więc jest ok, a ja jestem w pracy więc to by było na tyle eksploracji. No i po wszystkich obowiązkach o 21:30 zaczynam się bawić tym sprzętem. No i k...a co jest? Moja ocena znacznie się pogorszyła. Gdzie są aplikacje na tej komórce? Jak wejść w zwykły kalkulator bądź notatnik. Wchodzę w ustawienia, widzę że chyba 47 apek jest ale jak je przenieść na ekran? Pierwszy klops. Dobra później się pobawię pomyślałem... Chcę ustawić kontakty, bo przez cały dzień miałem je połowiczne. Wszystko się udało ALE DRUGI klops, szybkie wybieranie, którego całe życie używałem i co??? Klops, możesz sobie cisnąć klawiszem np. 3 bądź 7 i pupa. W ogóle w telefonie nie ma możliwości naciśnięcia i przytrzymania, żeby rozszerzyć jakieś opcje. W sumie to nawet k...a nie ma w nim zwykłych 3 przycisków które są w 99% telefonów (cofnij, minimalizuj, maksymalizuj). Za to jest pasek google na dole, z którym też oczywiście nic nie można zrobić. Czy ja wydałem tyle kasy za telefon, który może tyle co gdzieś leżąca w śmieciach stara komórka sprzed 10 lat? Zatem do meritum. 1 Jak utworzyć skróty aplikacji które już są zainstalowane typu kalkulator, notatnik, latarka. 2 Jak wchodzić do plików- eksplorator plików? 3 Jak ustawić szybkie wybieranie nr. 4 czy ten przycisk na środku dołu ekranu można jakoś skonfigurować np. żeby w prawo było coś w górę co innego, w lewo i w dół? Dla mnie ten telefon jest mało intuicyjny. Przyzwyczajony jestem, że jak przytrzymam przycisk to mogę przenieść jakąś aplikację albo otworzyć panel z opcjami.
Nezumi Opublikowano 28 Listopada 2019 Opublikowano 28 Listopada 2019 Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Człowieku... To jest model z czystym androidem... Tam nie ma fajerwerków, nie ma ulepszeń od producenta, a do aplikacji masz szufladę, a nie pulpit... Chcesz z szuflady wyciągnąć? Robisz to jak w każdym innym androidzie... przytrzymaj i działaj... Przecież na dole keranu masz normalnie pasek nawigujący jak w każdym fonie, a w ustawieniach możliwość zmiany tego na gesty... Chcesz kupić fona, wyciągnąć i nic w nim nie robić? Kup iOS.... chociaż nie... nawet tam trzeba podstawowe ustawienia przeprowadzić, poświęcić chwilkę na szukanie ustawień, które nas interesują...
Rekomendowane odpowiedzi