Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Kupilem nowy telefon xiami mi 9 t pro. Wszystko fajnie, ale na starcie mam problem zeby polaczyc sie z siecia WiFi. Znaduje siec, wpisuje haslo, wyskauje ze zapisano siec ale nie moge sie polaczyc. 

znalazlem informacje ze moze to byc przez zabezpiecznie sieci wpa2, nie mam mozliwosci zmiany. 

telefon polaczyl sie z hotspodem ktory robil mi na chwile kolega.

Jakies pomysly co moz byc nie tak? dodam jeszcze ze posiadam remi 4x ktory sie normalnie laczy z aktualna siecia wifi

Opublikowano

Router sprawdź... prawdopodobnie z jakiegoś powodu nie przepuszcza telefonu, być może ilość urządzeń, pasmo, zwykły bug/zwiecha routera... Sprawdzałeś na pasmach i 2.4 i 5?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...