Skocz do zawartości

Oświetlenie Xiaomi - jak skonfigurować BS+YJ650 pod google asystenta


Garibaldii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem ze skonfigurowaniem lampy Xiaomi Bedside Lamp oraz Xiaomi Yeelight JIAOYUE 650 + oczyszczacz powietrza tak by działało to z polskim asystentem google. Na początku miałem samą Bedside skonfigurowane konto pod MI HOME oraz oczyszczacz pod tą samą aplikacją. Wszystko działało dobrze. Słowie mogłem włączyć lampę oraz zmieniać kolor. Działało zawsze w 100%. Polecenie typu: Włącz "lampkę" w sypialni, zmień kolor lampki na niebieski, ściemnij lampkę itd.... Oczyszczacz też działał. Dokupiłem duży plafon JIAYUE 650 i zaczął się problem. Aplikacja MI HOME nie widzi go w ogóle. Reset nie pomaga. Nie ma go w spisie w ogóle urządzeń a na wielu filmikach w sieci pojawia się. Doinstalowałem aplikacje Yeelight i plafon się znalazł i da się nim sterować z poziomu komórki. Niestety po spięciu konta MI Home oraz Yeelight całkowicie przestał działać asystent google. Pomimo dodania konta Yeelight nie rozpoznaje żadnych komend. Przestała nawet działać lampka nocna i oczyszczacz. Zerowanie, resetowanie, przypisywanie urządzeń do pomieszczeń nie pomogło. Ktoś ma pomysł jak przypisać tą lampę do Mi HOME oraz jak przywrócić sterowanie  głosowe ??

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Witam. Mam problem z lampa co kolega jednak innej natury. Sparowanie z apka i mi home poszlo szybko. dzialało chwile aż zawieisł sie router. Po resecie routera nie moge polaczyc lampy od nowa. Co najważniejsze nie moge jej zresetować. 5 krotne włączanie i wyłącznie nie działa. Siedmokrotne też. Raz na początku udało mi sie zresetować. Czy jest inny sposób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...