Skocz do zawartości

Aplikacja zarządzania kartami wsparcie płacenia NFC


Seawolf

Rekomendowane odpowiedzi

Zainstalowałem coś takiego co sie nazywa CARDS i wydaje się jedyną opcją do płacenia telefonem. Przede wszystkim aplikacja jest słaba bo nie można ( lub ja nie umiem ) zmienic obrazka karty po za napisem VISA lub Mastercard. W sumie korzystam z 5 kart obu firm i nie mogłem ustawić widoku w głównym panelu a jedynie po wejściu w dane karty patrząc na zdjęcie mogę ją podejrzeć zanim użyję. Czy są jakies inne logiczne aplikacje? Firmowy telefon to iPhone i tam jest mimo że to zasrane jabłko apkiacja apple wallet, która pokazuje dokładną kartę z zaznaczeniem i możliwością wyboru. Działa po prostu intuicyjnie. Mi 9 mam od kilku dni ale apki cards nmie ogarniam. No chyba że są inne fajniejsze a ja ich nie znalazłem.

Edytowane przez Seawolf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zarządzania kilkoma kartami jest GooglePay, wtedy możesz płacić także NFC... Jeżeli Twój bank nie wspiera GP, to zostają Ci rozwiązania tj. np Curve (1 karta łącząca wszystkie inne karty w 1, a w apce tylko ustawiasz z której karty chcesz płacić, na razie brak płatności NFC, ale pracują nad tym).

 

Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...