Jump to content

Aplikacja zarządzania kartami wsparcie płacenia NFC


Seawolf
 Share

Recommended Posts

Zainstalowałem coś takiego co sie nazywa CARDS i wydaje się jedyną opcją do płacenia telefonem. Przede wszystkim aplikacja jest słaba bo nie można ( lub ja nie umiem ) zmienic obrazka karty po za napisem VISA lub Mastercard. W sumie korzystam z 5 kart obu firm i nie mogłem ustawić widoku w głównym panelu a jedynie po wejściu w dane karty patrząc na zdjęcie mogę ją podejrzeć zanim użyję. Czy są jakies inne logiczne aplikacje? Firmowy telefon to iPhone i tam jest mimo że to zasrane jabłko apkiacja apple wallet, która pokazuje dokładną kartę z zaznaczeniem i możliwością wyboru. Działa po prostu intuicyjnie. Mi 9 mam od kilku dni ale apki cards nmie ogarniam. No chyba że są inne fajniejsze a ja ich nie znalazłem.

Edited by Seawolf
Link to comment
Share on other sites

Do zarządzania kilkoma kartami jest GooglePay, wtedy możesz płacić także NFC... Jeżeli Twój bank nie wspiera GP, to zostają Ci rozwiązania tj. np Curve (1 karta łącząca wszystkie inne karty w 1, a w apce tylko ustawiasz z której karty chcesz płacić, na razie brak płatności NFC, ale pracują nad tym).

 

Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...