Jump to content

Problem Z Słuchawką Bluetooth Jabra

MD13

Recommended Posts

Witam.

Słuchawka Jabra łączy się bez problemu z telefonem Redmi Note LTE. Działa także dobrze. Jadnak gdy telefon jest w stanie blokaty ( "uśpienia" wyłączony ekran ) słuchawka co około 50s traci połączenie z telefonem ( słychać sygnał utraty połączenia i zaraz sygnał wznowienia połączenia z telefonem) Zjawisko to nie występuje gdy ekran jest włączony oraz gdy prowadzi się rozmowę. Zjawisko jest trochę denerwujące jak co 50s słyszysz dzwięki w uchu. Czy ktoś z was zauwałył podobne zjawisko? Wersia oprogramowania MIUI 15.0.0

Witam.

Słuchawka Jabra łączy się bez problemu z telefonem Redmi Note LTE. Działa także dobrze. Jadnak gdy telefon jest w stanie blokaty ( "uśpienia" wyłączony ekran ) słuchawka co około 50s traci połączenie z telefonem ( słychać sygnał utraty połączenia i zaraz sygnał wznowienia połączenia z telefonem) Zjawisko to nie występuje gdy ekran jest włączony oraz gdy prowadzi się rozmowę. Zjawisko jest trochę denerwujące jak co 50s słyszysz dzwięki w uchu. Czy ktoś z was zauwałył podobne zjawisko? Wersia oprogramowania MIUI 15.0.0

Może najpierw zaktualizuj do najnowszego romu miuipolska

No może tak zrobie, ale telefon mam dobiero 4 dzień i czytając forum ludzie piszą ,że stabilniejszy jest V5. Wiec nie spieszno mi z tym, ale pewnie będę musiał spróbować. Chość ciekaw jestem czy może coś innego pomoże.

No może tak zrobie, ale telefon mam dobiero 4 dzień i czytając forum ludzie piszą ,że stabilniejszy jest V5. Wiec nie spieszno mi z tym, ale pewnie będę musiał spróbować. Chość ciekaw jestem czy może coś innego pomoże.

Od samego początku używam v6 i nie mam większych problemów, a telefon mam od sylwestra

Tak. Telefon mam tydzień. Jedynie co ostatnio instalowałem (czyli jakieś 2 dni temu). To gogle map, Reader, Navigator i youtube. Nic po za tym na razem nie instalowałem. Zresztom na v5 nie miałem nic i ten problem wystepował.

Edited by MD13

słuchawka wcześniej pracowała z innym telefonem przez 2 lata. Jednak nie wykluszam jakiegoś braku kombatybilności z Redmi Note. Ewentualnie akurat teraz po prostu zaczyna się psuć . Sprawdze jeszcze na galaxy S3 czy jest to samo.

Tak więc na Galaxy S3 Neo słuchawka pracuje normalnie ( bez cylkicznego rozłączania i łączenia). wyglada mi to jednak na brak kombatybilności. typ słuchawki BT2046.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...