• 0
akej

Mi9 Lite czy RN8 PRO

Question

Witam. Chciałbym zakupić jeden z powyższych telefonów. Waham się miedzy Mi9 Lite a RN8 Pro. Co do RN8 Pro to wydaje mi się że jest zbyt duży no i mediatek, co do którego mam uprzedzenie po moim byłym już RN4 na mediateku, który okropnie się grzał. Co byście polecili z powyższych modeli ? Pozdrawiam

6 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Raczysz żartować z tą wielkością? 

1 cm na wysokości.... Masakra... Dyskfalifikacja! 

Ludzie... Nóż ociupinka powagi ;-)

Screenshot_2019-10-26-15-03-13-042_com.android.chrome.png

• 0
Dnia 26.10.2019 o 14:39, akej napisał:

Witam. Chciałbym zakupić jeden z powyższych telefonów. Waham się miedzy Mi9 Lite a RN8 Pro. Co do RN8 Pro to wydaje mi się że jest zbyt duży no i mediatek, co do którego mam uprzedzenie po moim byłym już RN4 na mediateku, który okropnie się grzał. Co byście polecili z powyższych modeli ? Pozdrawiam

https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=9862&idPhone2=9812#diff-

Tu masz wyszczegolnione roznice. Ja bym chyba szedl w mi9 lite, przez amoleda i czujnik linii na froncie. 

Edited by PurpleHaze

• 0

Kolego JamCiTo jeśli posiadasz RN8Pro to mam pytanie jak ten mediatek się sprawuje, czy nie grzeje się ? Bo miałem kiedyś RN4 na mediateku który okropnie się grzał i mam jakiś uraz do tego procesora. A co do czujnika na ekranie ? to chyba idzie się do tego przyzwyczaić. Gorzej z diodą powiadomień, kto to wymyślił by była z tyłu ?

• 0

Dam Ci znać jutro jak dobrze pójdzie... Bo będę się o niego wykłócał w Euro... 

Ogólnie na internetach i jakimś badziewnym układaniu diamencików nie grzał się tak jak MiMax3 na snapie... 

• 0

Też jestem ciekaw, jak się ten fon sprawuje. Tak tylko profilaktycznie. A nóż, trzeba będzie komuś coś podpowiedzieć... default_icon_e_wink.gif

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka