Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Home nie łączy żarówki z Wi-Fi


pradal

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

mam problem z podłączeniem żarówki: https://pl.aliexpress.com/item/33016596593.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.68bd5c0fQnn1f8z aplikacją xiaomi home. Mam wersję 5.6.6 i testowałem różne regiony jednak zawsze mam to samo:

1. żarówka wykrywana jest bezproblemowo

2. aplikacja łączy się z nią bez problemu, wysyła plik

3. problem jest z ustanowieniem połączenia żarówki z wifi (sieć 2.4, testowane różne hasła), po zalogowaniu się do routera widzę że żarówka podłączyła się do sieci jednak aplikacja cały czas nie łączy.wyskakuje komunikat : przekroczono czas połączenia z secią 

Jest na to jakaś rada?

 

Prosił bym o nie wysyłanie tematu do KOSZA 

jesli temat był omawiany prosił bym o linka , szukałem cały dzień , ale za każdym razem jak ktoś zadaje podobne pytanie temat zostaje zamknięty 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz zbyt wysoki numer xiaomi id > 2147483647 (int32). firmware zarowki nie ogarnia. musisz zalogowac sie na inne konto (w linku ponizej masz takie techniczne konto yeelight), dodajesz zarowke, aktualizujesz firmware jest jest aktualizacja i potem juz mozesz podpiac na swoje. jesli aktualizacji nie ma to niestety zostaje tylko zalozyc nowe konto i liczyc, ze wypadnie niski numer.

https://miuipolska.pl/forum/topic/41836-xiaomi-bedside-lamp-problem-z-siecią/?tab=comments#comment-503584

Edytowane przez rezmus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 5 miesięcy temu...

dziala jeszcze jakies konto techniczne? Kupilem dziecku lampe Yeelight Kids. I ani jak nie moge sparowac z WiFi, kontem Mi lub Yeelight. Moze aktualizacja by pomogła?

 

Metodą prob i błędów udało sie. Moze komus sie przyda: Lampa polaczyla sie z chińskim serwerem z apka Yeelight. Zaktualizowalem oprogramowanie. Następnie dodalem lampe na serwer Afryka i Europa. A stamtad juz Xiaomi Home sobie sama pobrala (mam sparowane konta).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...