pradal

Xiaomi Mi Home nie łączy żarówki z Wi-Fi

Recommended Posts

Hej,

mam problem z podłączeniem żarówki: https://pl.aliexpress.com/item/33016596593.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.68bd5c0fQnn1f8z aplikacją xiaomi home. Mam wersję 5.6.6 i testowałem różne regiony jednak zawsze mam to samo:

1. żarówka wykrywana jest bezproblemowo

2. aplikacja łączy się z nią bez problemu, wysyła plik

3. problem jest z ustanowieniem połączenia żarówki z wifi (sieć 2.4, testowane różne hasła), po zalogowaniu się do routera widzę że żarówka podłączyła się do sieci jednak aplikacja cały czas nie łączy.wyskakuje komunikat : przekroczono czas połączenia z secią 

Jest na to jakaś rada?

 

Prosił bym o nie wysyłanie tematu do KOSZA 

jesli temat był omawiany prosił bym o linka , szukałem cały dzień , ale za każdym razem jak ktoś zadaje podobne pytanie temat zostaje zamknięty 

Share this post


Link to post
Share on other sites

masz zbyt wysoki numer xiaomi id > 2147483647 (int32). firmware zarowki nie ogarnia. musisz zalogowac sie na inne konto (w linku ponizej masz takie techniczne konto yeelight), dodajesz zarowke, aktualizujesz firmware jest jest aktualizacja i potem juz mozesz podpiac na swoje. jesli aktualizacji nie ma to niestety zostaje tylko zalozyc nowe konto i liczyc, ze wypadnie niski numer.

https://miuipolska.pl/forum/topic/41836-xiaomi-bedside-lamp-problem-z-siecią/?tab=comments#comment-503584

Edited by rezmus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam ten sam problem.

 

Niestety podany w linku przekierowującym login i hasło nie działają. Czy jest ktoś w stanie podesłać działające konto pod upgrade firmware żarówki?

Z góry dziękuję.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dziala jeszcze jakies konto techniczne? Kupilem dziecku lampe Yeelight Kids. I ani jak nie moge sparowac z WiFi, kontem Mi lub Yeelight. Moze aktualizacja by pomogła?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Metodą prob i błędów udało sie. Moze komus sie przyda: Lampa polaczyla sie z chińskim serwerem z apka Yeelight. Zaktualizowalem oprogramowanie. Następnie dodalem lampe na serwer Afryka i Europa. A stamtad juz Xiaomi Home sobie sama pobrala (mam sparowane konta).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now