Skocz do zawartości

Mibox 4s Wi-Fi 5ghz


Nrxus28903

Rekomendowane odpowiedzi

Może się komuś przyda. Kupiłem Miboxa des tygodnie temu i na początku wi-fi 5ghz pięknie i szybko działało. Następnie po dłuższej zabawie przestało łączyć lub nie wykrywało sieci z routera mimo że ten był bardzo blisko. Speed test pokazywał 3mb Max. Oreo 8.1. Zauważyłem następującą prawidłowość. Mibox bez zmiany miejsca oraz kabla HDMI po ustawieniu rozdzielczości 720p wyciąga nagle 100 mb i widzi prawidłowo wszystkie sieci. Po ustawieniu rozdzielczości ekranu na 1080p już tylko połowę tej prędkości ale wciąż widzi dzieje okoliczne sieci. Po ustawieniu rozdzielczości ekranu na 4k30mhz box nie widzi sieci, nie łączy z siecią, jeśli łączy to przypadkiem i prędkość jest 2 mb. Czyli jest zależność przynajmniej na nim boxie między rozdzielczością ekranu a działaniem Wi-Fi na Oreo 8.1. Jak jest u Was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic takiego nie zauważyłem. Miałem stary telewizor 1080p podłączony z mi boxem w rozdzielczości 1080p/60hz i nie było problemów.

Teraz mam tv 4K podłączony do tego samego miboxa w 2160p/60hz i cały czas bez problemu.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...