Skocz do zawartości

Brak ikonek powiadomień na górnej belce na ekranie blokady


GramNaJoysticku

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem ze swoim Mi6. Jestem na Stabilnym wydaniu MIUI Polska 10.4.3. Wcześniej byłem na Beta MIUI Polska, zawsze aktualizowanej do najnowszej wersji. Nie wyświetlają mi się ikonki nowych powiadomień na belce u góry na zablokowanym ekranie. Mam włączone podświetlenie ekranu przy powiadomieniach i jak przyjdzie powiadomienie to czasami ekran się podświetla, ale nie ma żadnego info o powiadomieniu. Nie ma nigdy ikonki aplikacji u góry (a kiedyś były), a czasem nie ma też treści szczegółów powiadomienia na środku ekranu (jest pasek poziomy na środku z nazwą i ikonką aplikacji i napis 1 nowe powiadomienie, ale bez szczegółów).

Wykonane próby naprawienia problemu:

- Weryfikacja ustawień powiadomień (Ok)

- Weryfikacja ustawień powiadomień na  ekranie blokady (Ok)

- Zabawa z włączaniem i wyłączaniem odblokowania twarzą (gdzieś czytałem, że to mogło powodować błędy braku szczegółów powiadomień)

- Przejście z MIUIPolska Beta na Stable (bez zmian)

Nic nie pomogło.

Please help. Czy ktoś miał podobne problemy na Mi6?

Zacznę robić screeny i powrzucam, to będzie lepiej widać o co mi chodzi.

 

UPDATE 10-10-2019: Dorzucam zrzuty ekranu.

Powiadomienia na środku ekranu blokady jednak są zawsze, o ile są włączone dla danej aplikacji w ustawieniach powiadomień systemu. Natomiast jeśli nie są, to nie pojawia się ikonka u góry. Nawet dla powiadomień, które pojawiają się na ekranie blokady, ikonki na pasku powiadomień na ekranie blokady brak - pomimo włączenia tej opcji w ustawieniach. Po odblokowaniu ekranu widać pasek powiadomień pełen ikonek. Something is not yes. :-)

Screenshot_2019-10-09-22-18-27-116_lockscreen.png

Screenshot_2019-10-09-14-46-50-946_com.android.settings.png

Screenshot_2019-10-09-14-46-46-923_com.android.settings.png

Screenshot_2019-10-09-14-46-26-314_com.android.settings.png

Edytowane przez GramNaJoysticku
Dodanie załączników, aktualizacja treści.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowe screeny ilustrujące opisywaną sytuację. W lewym górnym rogu ekranu nigdy nie pojawiają się ikonki aplikacji, które otrzymały powiadomienia, a po odblokowaniu ekranu są one widoczne. Powinny być widoczne i tu i tu. Jeśli dobrze rozumiem opcje pokaż pasek powiadomień na ekranie blokady.127387589_Screenshot_2019-10-10-16-34-30-596_com_miui.home2.thumb.png.71748660e038f8db81e8138f25d7f3d7.png

Screenshot_2019-10-10-16-34-19-626_lockscreen.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...