Skocz do zawartości

Redmi S2 - problem z aplikacjami Spotify, Google Maps itd.


arturzw

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 
od jakiegoś czasu męczy mnie pewien uciążliwy problem. Próbowałem już kilku rozwiązań, ale żaden nie zadziałał. Na moim Redmi S2 w sposób ciągły wywala mi aplikację Spotify i Google Maps w trakcie użytkowania, np. włączam sobie playlistę, wygaszam telefon i mniej-więcej po 5-10 sekundach muzyka się wyłącza, a gdy przywracam ekran, to włącza mi się strona ładowania Spotify. Identyczna sytuacja występuje z Google Maps - włączam nawigację i gdy tylko na chwilę zminimalizuję okno, to cała aplikacja się wyłącza i później muszę ładować trasę itd. od początku. Próbowałem już przeinstalowania aplikacji, sprawdzałem czy może optymalizacja baterii nie killuje mi procesów związanych z działaniem aplikacji, ale tutaj też nic. Wolnej pamięci wewnętrznej mam ponad 10 GB, pamięć operacyjna też w normie. System posiada najnowszą aktualizację. Ktoś ma jakiś pomysł? Co może być przyczyną? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłącz opcję w oszczędzaniu baterii, która zabija apki po wyłączeniu ekranu (wchodzisz jakoś chyba przez panel) lub wyłącz całkowicie oszczędzanie baterii dla w/w apek, dodaj je także do "kłódek" (wchodzisz w ostatnio otwarte apki, przytrzymujesz tą, która cię interesuje i zaznaczasz ikonkę kłódki), a także dodaj do autostartu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...