symforian

Tidal tnie podczas odtwarzania

Recommended Posts

Czy ktoś ma problemy na Mi9T z aplikacją Tidal? Po ostatnich aktualizacjach coś przerywa. Leci Muzyka i nagle na ułamek sekundy przerwa. Takie "pyk".Na Spotify tego nie ma ani na odtwarzaczu poweramp. W pierwszej chwili myślałem że gniazdo słuchawek luźne bo tak się to objawiało, ale inne serwisy muzyczne grają płynie. Usunąłem aplikacje , wyczyściłem dane pliki cashe. Nic nie dało. Co dziwne, słucham teraz Tidala przez USB audio player Pro, którą musiałem wykupić. Przez tą aplikacje nic nie przerywa Tidal, więc wina definitywnie po stronie aplikacji Tidal. Na starym telefonie LG G3 gra bez problemu.

Nikt nie słucha muzyki z Tidala na Mi9t? 0:01:25 jest takie pyknięcie. Powtarza się to kilka razy na kazdym utworze i tylko na Xiaomi Mi9T. 

Używa Tidala z android auto i nie zauważyłem żadnych zniekształceń. Właśnie skończyłem słuchać piosenki na telefonie i nie mam żadnego "pykniecia".

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Dnia 21.10.2019 o 17:00, Twinskillers napisał:

Global

No ale masz Global EU a ja mam Global MI, może tutaj tkwi problem? Wyłaczyłem juz w opcjach programistycznych optymalizację miui, załozyłem kłudkę na aplikację Tidal aby cały czas była aktywana, wszelkie uprawnienia dałem łacznie z autostartem. Powyłaczałem oszczędzanie baterii. Nic nie dało, dalej tnie. Zauwazyłem ze na Spotify tez zaczęło ciąć. I nie ważne czy wifi czy LTE, tnie zawsze. Przekładam kartę SIM do starego LG G3 mini z 1gb RAM-u i tam wszystko  śmiga bez problemu. Już mi ręcę opadają.

U mnie to samo. Tragedia. Nawet podczas słuchania Spotify potrafi sam przełączyć piosenkę czy zmienić głośność.

Wysłane z mojego Redmi K20 przy użyciu Tapatalka