Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć od 2 dni jestem posiadaczem tego telefonu i dziś postanowiłem nakleić szkiełko hartowane. Po próbie z dwoma szkiełkami różnych firm okazało się, że w każdym z nich lekko odstaje lewy dolny róg. Czy to oznaka krzywego ekranu? Czy to się zdarza z tymi telefonami?

IMG_20190916_142726~2.jpg

Opublikowano
13 godzin temu, Hamsterman napisał:

Ok, czyli nie bardzo są szanse, żeby wyszedł z takim defektem? Jakiej firmy są jakieś dobre szkiełka lub folie?

3MK, Spiegen, Nilkin, troszku tego jest. Może się trafić, że i szkiełko za 1$ będzie ok, ale no... szansa na to, że tafla szkła na ekranie będzie krzywa, jest mało prawdopodobna.

Opublikowano

Ok, w takim razie kupię jakieś lepsze szkiełko i zobaczę co się będzie działo, bo dwie lipne firmy w tym samym miejscu nie łapały, więc może tylko zbieg okoliczności

Opublikowano
1 godzinę temu, Hamsterman napisał:

Ok, w takim razie kupię jakieś lepsze szkiełko i zobaczę co się będzie działo, bo dwie lipne firmy w tym samym miejscu nie łapały, więc może tylko zbieg okoliczności

Może być też tak, że w tym miejscu źle było szkiełko przetarte, albo gdzieś z automatu np łapiesz ręką i przez to klej tam nie łapie. Mnie szkiełka 3mk jeszcze nie zawiodły, inni wolą Spiegena, Nilkina etc...

Opublikowano
37 minut temu, Hamsterman napisał:

To przyklejały mi dwie osoby z różnych sklepów z akcesoriami i to samo więc mam mind fucka z tym strasznego

Spróbuj FlexibleGlass od 3MK lub podobnych produktów od innych firm.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...