Skocz do zawartości

Mi9t po północy drenuje baterie


symforian

Rekomendowane odpowiedzi

Cały dzień jest ok, bateria siada bardzo powoli. Do przedwczoraj wytrzymywała mi 4 dni. Od dwóch dni dokładnie po północy coś się dzieje że bateria leci na łeb na szyję. Do rana rozładowuje się do zera prawie. Co może być przyczyną? W dzień jest ok. Pokazuje że system Android najwięcej pobiera. No i że jest wybudzony cały czas pomimo że ekran zgaszony

 

Screenshot_2019-09-14-05-23-51-897_com.miui.securitycenter.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zawsze też leci dużo baterii przez noc. Ja to rozwiązałem tak, że zawsze przed snem wchodzę w ostatnie aplikacje i wszystko zamykam, wtedy jest normalnie.

Może bateria się tak rozładowuje przez np. synchronizację w nocy. Ustaw sobie w zadaniach, żeby na noc włączało się oszczędzanie baterii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacje Android i MIUI, pobierają się w nocy, jak to jest zaznaczone, ja to wyłączyłem, sam sprawdzam dostępność aktualizacji, aplikacje Google działają cały czas, synchronizacja danych w chmurze, zabiłem to wszystko, bateria nie jest drenowana tak mocno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczyściłem pamięc podreczną usług google, sklepu itp. Wyłaczyłem skanowanie wifi. Odinstalowałem podejrzany widżet pogodowy. Dzisiaj w nocy spadło 4%. Poprzednie noce to 70% baterii spadało a smartfon był az ciepły. Nie wiem co pomogło z tych rzeczy.

Edytowane przez symforian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...