Skocz do zawartości

Aplikacje w tle i powiadomienia


Laivee

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od wczoraj jestem posiadaczką Xiaomi Mi 9T. Przesiadłam się z Huaweia P8 (2015), więc różnica spora. Mam problem z aplikacjami w tle, a z racji tego, że nie korzystałam wcześniej z tak nowego telefonu, nie potrafię sobie z tym poradzić.

Na P8 w menedżerze telefonu mogłam ustawić, że gdy zamknę aplikacje na liście ostatnio uruchamianych to są zamykane całkiem, żadnego działania w tle pod warunkiem, że nie ustawię ich jako chronionych.

Na 9T mimo zamknięcia aplikacji na liście dostaje pierdylion powiadomień z każdej z nich i dalej działają w tle póki nie wymuszę zatrzymania w ustawieniach. Nie wiem czy tak powinno być i czy da się jakoś temu "wygodniej" zaradzić poza wymuszaniem. Wiem, że przytrzymanie przycisku wstecz powinno ją zamknąć, lecz korzystam z wyświetlacza pełnoekranowego z gestami, dlatego mam nadzieje, że jest na to jakieś rozwiązanie.

Z góry dzięki, jeśli był taki temat i go przeoczyłam to przepraszam, jak na razie nie znalazłam odpowiedzi :)

 

//Dodam jeszcze, że nie zależy mi tylko na powiadomieniach, nie chcę mieć odpalonego wszystkiego w tle cały czas.

Edytowane przez Laivee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...