Skocz do zawartości

Amazon Prime Video na MiBoxie


Matheusz

Rekomendowane odpowiedzi

 

Witam.

Jest jakaś działająca wersja apki Amazon Prime Video na MiBoxie? Jest wersja na Android TV, ale jej nie wyszukuje w sklepie play, a zainstalowana z pliku .apk i też jest problem. Aplikacja się uruchamia, logowanie przebiega pomyślnie, ale gdy włączę jakieś wideo jest odtwarzane bez dźwięku. Gdy chcemy wyjść z odtwarzacza apka się wiesza. Ktoś coś?

 

Obecnie ratuje się "castowaniem" z telefonu.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Mi Box S. Aplikacja sama w sobie chodzi. Tylko gdy chce wchodzę w wideo to odtwarza się bez dźwięku. A gdy coś kliknie podczas odtwarzania apka się wiesza.

 

Edit:

Aplikacja w wersji 4.1.115 chodzi bez problemu. Nazwa Amazon Video, a nie Prime Video.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Wszystko jasne. Amazon coś namieszał w najnowszych wersjach tej aplikacji. Sprawdziłem wszystkie aktualizacje po kolei od wersji, którą podesłałeś @iborkim. Wersja którą wysłałeś ma nr - 4.11.4. Najnowsza, która bez problemu chodzi na Mibox to wersja - 4.12.3 (Link do działającej wersji na Aptoide).

Edit.
Wyszedł update do aplikacji o numerze 4.13.3. Teraz apka działa bez problemów na Mi box, dostępne jest 4K, HDR i Dolby. :-) Miejmy nadzieje, że od tej pory to koniec problemów.
Link do apki
 

Edytowane przez Matheusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...