Jump to content

Jasność Obiektywu? Jest Źle.

robertnik
 Share

Recommended Posts

Zdarzyło się że obsługa medialna nie dotarła, wypadek samochodowy...

Mimo to chciałem udokumentować imprezę. Wyciągnąłem mój nowiutki Note LTE, włączyłem nagrywanie i... ciemno jak w... u afroamerykanina. Po telefonach nie spodziewam się jakiejś ekstra jakości, no ale litości, nie aż tak źle.

Sample nagrane Xiaomi Redmi Note LTE.

Nagrane Nokią 920

W przypadki Nokii widać że jest po prostu źle i że sobie nie radzi, ale w przypadku Note wogóle nie ma o czym mówić. On niestety nie kręci nawet złych nagrań, tylko nieczytelne plamy.

To mój egzemplarz ma taką przypadłość, jest wadliwy, czy to taka chińska myśl technologiczna?

Note lte ma średni aparat. Mówię średni bo widziałem o wiele gorsze w innych smartfon ach. Lepszy obiektyw o wiele ma np redmi 1s i napewno tez redmi 2. Czekam jaki A para t będzie w note 1s ale prawdopodobnie lepszy niż ten chińczyk w note mtk i note lte

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTE przy użyciu Tapatalka

Edited by igoor1983

Aparat aparatem, w filmie wykorzystywana jest tylko część matrycy. Matryca to zaś materiał światłoczyły i niestety do tej z mojego Note dociera zbyt mało światła, jak bym włożył do przezroczystej, ale barwionej reklamówi i włączył nagrywanie.

Z telefonu jestem zadowolony, z baterii nawet bardzo, ale jak spróbowałem nagrywać to się załamałem. Jak wcześniej pisałem nie spodziewałem się wiele, złą jakość też bym przeżył. Jednak w tym wypadku nie jest źle tylko tragicznie. Nagranie jest kompletnie nieczytelne. W pubie oczywiście nie było jasno, to nie studio filmowe. Niemniej Note całkowicie położył nagranie. Wygląda jak z piwnicy przy świeczce.

Edited by robertnik

Też uważam że aparaty to największa porażka , nie dorastają apratowi z iphona 3 nie mówiąc już o 4 letniej iphone4 :) który używka kosztuje z 400zł :) a mam wrażenie że xiaomi dojdzie do tego poziomu za 3-4 lata jak nie później :)

Ogólnie i tak jak jestem na wycieczce to mam normalny aprat lub lustrzankę a ten z telefonu to jakby pomocniczy :) 

Edited by dyzio

Też uważam że aparaty to największa porażka , nie dorastają apratowi z iphona 3 nie mówiąc już o 4 letniej iphone4 :) który używka kosztuje z 400zł :) a mam wrażenie że xiaomi dojdzie do tego poziomu za 3-4 lata jak nie później :)

Ogólnie i tak jak jestem na wycieczce to mam normalny aprat lub lustrzankę a ten z telefonu to jakby pomocniczy :)

No z tym ip4 to się nie zgodzę, ja moim Note lte zrobiłem lepsze zdjęcie niż kolega ip4

Jakiś czas temu gdzieś tu pisałem o aparacie w iPhone 5s bo się nim trochę pobawiłem i jednym słowem rewelacja a reszta aparatów w telefonach którymi się bawiłem (samsung note 3, samsung s5) jest żenująco słaba w porównaniu tak więc aparatu takiego note lte nawet nie powinno się porównywać

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTE przy użyciu Tapatalka

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...