Jump to content

Podłączenie Aparatu Do Telefonu

igoor1983
 Share

Recommended Posts

Witam. Chciałbym podłączyć aparat nikon d5100 do mojego note lte bo czasem chciałbym przesłać znajomym zdjęcia które mam tylko na aparacie. Zakupiłem przejściówkę USB do mikro USB i podłączyłem. Włącza się tylko aplikacja galeria i nic poza tym się nie dzieje. Powinienem przecie widzieć to jako nośnik przenośny czy coś. A może powinienem coś w telefonie włączyć?

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTE przy użyciu Tapatalka

• 2 weeks later...

Zakupiłem dziś przejściówkę karta SD wpisana na USB i sprawdzałem syna tablet widzi, u teściowej na s3 również widzi tylko u mnie na lte i u żony na redmi1s wogule nie widzi, wpibam w USB i nic się nie dzieje, nawet dioda się nie zapala na przejściówce, nie czaje, pieprzone chinczyki. A może trzeba coś gdzieś w opcjach włączyć?

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTE przy użyciu Tapatalka

Z ciekawości podłączyłem na przejściówce pendrive. Odrazu wyskoczyło powiadomienie, po jego kliknięciu otworzył się menedżer plików i zawartość pendriva jest czytelna.

Mam ostatnie Miui v5, bo na tematach z v6 mam problemy z czytelnością tekstu. Być może problemem jest właśnie wersja oprogramowania, poprzestawiane jakieś uprawnienia... W Miui v5 na domyślnych ustawieniach działa.

Z ciekawości podłączyłem na przejściówce pendrive. Odrazu wyskoczyło powiadomienie, po jego kliknięciu otworzył się menedżer plików i zawartość pendriva jest czytelna.

Mam ostatnie Miui v5, bo na tematach z v6 mam problemy z czytelnością tekstu. Być może problemem jest właśnie wersja oprogramowania, poprzestawiane jakieś uprawnienia... W Miui v5 na domyślnych ustawieniach działa.

Mi w miui v6 również działa pendrive na domyślnych ustawieniach

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...