Sign in to follow this  
Lukier0033

Chrome nie dziala w tle

Recommended Posts

Witam,

Mam problem z telefonem Xiaomi Mi A2 Lite.

Po dluzszym wygaszeniu ekranu w telefonie aplikacja Chrome przestaje dzialac w tle i sie nie odswieza. Probowalem wylaczyc optymalizacje baterii ale to nic nie pomaga. Instalowalem inna przegladarke Brave, ale jest tak samo. Szukalem wiele rozwiazan ale nic nie moge znalezc. W aplikacjach w tle nie mam klodki ktora by zapewne pomogla tak samo nie moge znalezc nic takiego jak aplikacje chronione w ustawieniach

Dziekuje za pomoc

Nie dziala w tle. Obserwuje strony z zakladami sportowymi i po odblokowaniu telefonu czasy meczow stoja w miejscu albo jesli klikne cos na stronie to nie wczytuje sie. Dopiero kiedy odswieze strone jest dobrze i sie wszystko aktualizuje. Dodam ze znajomy moze nawet po paru godzinach odblokowac telefon i wszystko mu pracuje w tle. W ustawieniach aplikacji Chrome czas dzialania aplikacji w tle jest u mnie zawsze 0 min

Znajomy posiada wersję Androida?

Myślę, że to "doze" nie pozwala na takie działanie przeglądarek.

Spróbuj może Puffin Browser - działa tak jakby "poza smartfonem".

Ewent.

Wejdź w Chrome w chrome://flags i pokombinuj.

Edited by dzidexx

Nie dziala w tle. Obserwuje strony z zakladami sportowymi i po odblokowaniu telefonu czasy meczow stoja w miejscu albo jesli klikne cos na stronie to nie wczytuje sie. Dopiero kiedy odswieze strone jest dobrze i sie wszystko aktualizuje. Dodam ze znajomy moze nawet po paru godzinach odblokowac telefon i wszystko mu pracuje w tle. W ustawieniach aplikacji Chrome czas dzialania aplikacji w tle jest u mnie zawsze 0 min
Jesteś pewny, że Chrome ma "pozwolenie" na działanie i uruchamianie w tle?

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka