Jump to content

Redmi Note 3G Vs Redmi Note 4G


lukos124
 Share

Recommended Posts

Siemka, mam do Was pytanko. 
Zastanawiam się nad kupnem Xiaomi Redmi Note ale nie wiem którą wersje wybrać, 3G czy 4G?
LTE w telefonie używać raczej nie będę. Bardziej chodzi mi o to który telefon ma lepsze podzespoły, który lepiej wypada w testach i najważniejsze, który lepiej działa czyli aby jak najmniej się zacinał. 
Telefonu będę używać do internetu, filmów, muzyki oraz także do gier. Najwięcej jednak będę na nim oglądać filmów.

Link to comment
Share on other sites

Obejrzałem trochę tego. Z filmików wynika, że Mediatek wypada lepiej w benchmarkach ale za to Snap jest bardziej wspierany, więcej apek z nim działa i ma mieć dalsze aktualizacje a Mediatek ma być podobno porzucony. 

Ja chyba jednak skłonię się do wersji LTE ale nadal czekam na wypowiedzi innych :)

Link to comment
Share on other sites

Ja mam lte i jest zadowolony. Jeżeli do wymagających gier chcesz używać to są takie które na lte mają problemy np "anomaly 2" nie daje rady grać. Ale to tylko parę nowości może mieć problem, 99% gier chodzi bez zarzutu. Z drugiej strony napewno lte będzie dłużej wspierany i niedługo napewno lolipopie dostanie, w mediateku na to nie ma szans. Lte ma lepszy GPS, wyjście dźwiękowe (nieduzo). Zużycie energii podobne czyli bardzo małe. Wybieraj.

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTEW przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

Mam oba. Lepiej działa mi wersja na Mediateku. Nie zwalnia na ładowarce, nie grzeje się. Jest szybszy w grach i przy działaniu systemu. Ma dwie karty SIM. Niby LTE ma już MIUI 6, no ale co z tego, skoro dalej ma wszystkie wady wymienione wyżej.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...