• 0
Svbaa

Telefon do 600/700zł

Question

Cześć,

wczoraj wpadł mi telefon do stawu i nie mogę z nim już nic zrobić. Potrzebuję telefon (najlepiej Xiaomi) do 600/700zł. Z góry dziękuje za wszystkie propozycje.

Pozdrawiam. :D

4 answers to this question

Recommended Posts

• 0
16 godzin temu, Svbaa napisał:

Cześć,

wczoraj wpadł mi telefon do stawu i nie mogę z nim już nic zrobić. Potrzebuję telefon (najlepiej Xiaomi) do 600/700zł. Z góry dziękuje za wszystkie propozycje.

Pozdrawiam. :D

A co ci mamy zaproponowac, jak nie napisales na czym ci zalezy, czy z Polski, czy z Chin. Czy zalezy ci na bezproblemowej gwarancji, czy lepsza specyfikacja ale bez GW. 

Rownie dobrze mogles wejsc na ceneo :/ 

• 0
2 godziny temu, PurpleHaze napisał:

A co ci mamy zaproponowac, jak nie napisales na czym ci zalezy, czy z Polski, czy z Chin. Czy zalezy ci na bezproblemowej gwarancji, czy lepsza specyfikacja ale bez GW. 

Rownie dobrze mogles wejsc na ceneo :/ 

Najlepiej z Polski, z sklepu stacjonarnego. Lepiej gdyby była gwarancja.

• 0

Toż napisał Kolega radę :

Wejdź na Ceneo - jeżeli chcesz z gwarancją... Możesz zerknąć na amazon.de i popatrzeć tam. U nich z gwarancją problemu nie ma, nawet sami załatwiają kuriera i serwis... 

Jeżeli chcesz Xiaomi to tylko cena Cię blokuje.... 

I nadal nie napisałeś czego od telefonu wymagasz... Baterii? Wydajności? Aparatu? Softu? Czego? 

Czy może tylko ceny? Bo jeżeli tak i ma być Xiao to bierz co Ci się spodoba i już.... 

Edyta: ja tam, w takich pieniądzach, brałbym Umidigi F1 Play... Tylko problem z postawienie na tym miui jest. I mediatek, a nie snap... Ale co kto lubi... 

Edited by JamCiTo

• 0
21 godzin temu, Svbaa napisał:

Najlepiej z Polski, z sklepu stacjonarnego. Lepiej gdyby była gwarancja.

Jesli mozesz dorzucic 100zl, to poluj na redmi note 7 3/32.
Jesli nie mozesz to redmi 7 4/64gb
Ewentualnie czysty android mi a2 lite.

Weryfikuj sprzedawcow, mozesz pytac na forum czy to w miare sensowny sklep, bo kupujac od posrednikow moze sie okazac, ze pomimo tego ze tel z Polski, to gwarancja jest "garazowa".