Skocz do zawartości

Stukanie w okolicach tylnego koła


Dzeemik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem tej cudownej hulajnogi. Problem jest taki, że podczas jazdy gdzieś z tyłu słyszę stukanie, na dłuższą metę jest to uciążliwe a nie mogę tego zlokalizować, gdyż jak z niej zsiadam i kręcę kołem bez obciążenia problem znika. Dodam, że ważę 70kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie jest to obcieranie tarczy hamulca o szczęki, obstawiam że jedno z dwóch łożysk tylnego koła jest uszkodzone. Możliwe, że wada fabryczna.

Jak emka z polskiej dystrybucji to gwarancja lub rękojmia. Jeżeli od kitajca, to spór, ale trzeba będzie nakręcić filma ze stukaniem.

Łożyska są wymienialne, ale nie jest to 5 minut. Na YT są filmiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, sebamac napisał:

Jeżeli nie jest to obcieranie tarczy hamulca o szczęki, obstawiam że jedno z dwóch łożysk tylnego koła jest uszkodzone. Możliwe, że wada fabryczna.

Jak emka z polskiej dystrybucji to gwarancja lub rękojmia. Jeżeli od kitajca, to spór, ale trzeba będzie nakręcić filma ze stukaniem.

Łożyska są wymienialne, ale nie jest to 5 minut. Na YT są filmiki.

Wyszło, że właśnie łożyska. Gdyby nie fakt, że śruby na imbus są miękkie jak masło i przy próbie odkręcenia się po prostu przekręciły zrobiłbym to sam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...