Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

Z gory przepraszam jesli pytanie jest w nieodpowiednim dziale.

Prosze o pomoc.

Mam mi 8 z chinskim softem,czekam na odblokowanie bl,zeby moc zainstalowac global rom.

Nie do konca jestem pewna ktory rom wgrac i jak to zrobic.

Prosze o pomoc i wyrozumialosc,jestem w temacie kompletnie zielona.

Opublikowano

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.

Wszelkie informacje masz na forum w już istniejących tematach, dodatkowo od takich pytań jest temat ogólny w dziale Mi8->Dyskusja.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...