Skocz do zawartości

Odbieranie telefonu


adammmm

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam wersję Global, telefon mi 9SE. Jak ktoś do mnie dzwoni to aby odebrać muszę wcisnąć ten zielony przycisk na górze po lewej stronie ekranu i dopiero wtedy otwiera mi się ten standardowy ekran z zielona, czerwoną słuchawką i sms. Wiecie jak to zmienić aby pokazywał się standardowy ekran do odbierania telefonu od razu jak ktoś dzwoni (abym nie musiał celować w ten mały zielony kształt?). Print screen w załączniku.

pzdrScreenshot_2019-05-17-13-04-06-599_com_miui_home.thumb.jpg.e64f3d7c8f7e2b1fcd160db1f0890647.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, ten sam problem miałem na Mi Mix 2s. Rozumiem, że Wy (inni użytkownicy) nie macie tej małej ikonki którą musicie wcisnąć? Jest to bardzo dziwne, że ten sam problem migrował ze mną do innego modelu telefonu. Telefon kupiłem w piątek z mi-home, jedynie co łączy moje dwa telefony (mi mix2s oraz mi 9 SE) jest mój profil na account.xiaomi.com który musiałem podać podczas pierwszej konfiguracji telefonu i moje konto gmail.

"apka" praca jest to skrót z google maps z lokalizacją mojej pracy (abym szybko mógł sprawdzić korki i najszybszą trasę) więc to nie ona stanowi problem. Zresztą nie mam poinstalowanych żadnych aplikacji spoza google sklep'u.

Macie może pomysł skąd taki problem i jak spróbować go usunąć? Albo gdzie mogę to zgłosić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...