Skocz do zawartości

Rozlany wyświetlacz/ dotyk ok/ jak odzyskać dane?


Domi8484

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Szukałam na forum takiego problemu, ale nie znalazłam (możliwe, że nie przeszukałam wszystkich możliwych wątków).

Niestety mój Mi Note 2 ma rozlany wyświetlacz (80% to czerń, a od góry kolory tęczy) - dotyk i cała reszta działa.

Nie wiem w jaki sposób odzyskać dane, bo po podłączeniu do kompa widzi urządzenie, ale nie wyświetla zawartości.

Mi PC Suite natomiast pokazuje komunikat: "Connect your device via USB". Nigdy wcześniej nie podłączałam tel. pod kompa, bo jakoś nie miałam takiej potrzeby, dlatego też nie wiem co się wyświetla na wyświetlaczu w takiej sytuacji.

Debugowania też z tego co pamiętam nie miałam aktywnego

Na telewizor również nie mam jak udostępnić ekranu, żeby podejrzeć zawartośc i spróbować coś wykombinować - pamiętam mniej więcej układ ikonek na wyświetlaczu i to co należy wybrać w Ustawieniach, ale to jak chodzenie we mgle, bo nic nie widać, więc można klikać niewiadomo w co :/

Koszt naprawy to równowartość telefonu, więc to się mija z celem, a tak naprawdę zależy mi na jego zawartości :(

Ma ktoś jakiś pomysł?

Może ktoś mógłby zrobić zdjęcia (nie screeny) ustawień? Pomogłyby w klikaniu "na ślepo", żeby połączyć tel. z telewizorem? Gdybym wiedziała, gdzie dokładnie klikać w Ustawieniach to może dałoby rade jakimś cudem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...