Skocz do zawartości
  • 0

Pierwszy Xiaomi dla laika do 2k, co wybrac?


cHarMi

Pytanie

Witam serdecznie, chciałbym kupić telefon Xiaomi a dokładniej wziąć po prostu na "raty" zero allegro. Problem w tym, że nigdy nie miałem do czynienia z ową marka lecz przeglądając różnego rodzaju telefony najbardziej odpowiadają mi własnie Xiaomi pod względem parametrów, wyglądu a przede wszystkim jakość/cena. Interesuje mnie model do 2k, najbardziej podobają mi się Xiaomi Mi Mix 3(zielony dla mnie jest totalnym sztosem), Mi Mix2/2s, Mi 9SE lecz totalnie nie wiem na co mam zwrócić uwagę przy wyborze..Widzę, że telefony maja różne wersje europejskie itd a Ja się kompletnie na tym nie znam..dlatego prosiłbym was o pomoc przy wyborze najbardziej opłacalnego telefonu..Max to 2k jeśli znajdzie się coś taniej to jeszcze lepiej..fajnie by było gdybyście podrzucali mi jakieś linki z allegro z ofertami, myślę, ze tak będzie najlepiej i najszybciej bo po wyborze po prostu telefon kupie. Szukając znalazłem coś takiego, co o tym powiecie? https://allegro.pl/oferta/xiaomi-mi-mix-3-zielony-128-6gb-ram-dualsim-nfc-eu-7969023815 ? Z góry dziękuję za każdą pomoc i jeśli popełniłem jakieś błędy niezgodne z regulaminem to przepraszam i proszę o poprawę. Pozdrawiam! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
15 godzin temu, cHarMi napisał:

Wpisujesz w google bestcena i 4 link od gory wyjasni ci co i jak. 

Poza tym w pierwszej aukcji widzisz Kosice (miasto na Slowacji) a w drugiej Hong Kong.
Jak myslisz jakie prawa ci przysluguja i co zrobisz w razie W, jesli firma jest zarejestrowana poza Polska?
Rzecznik konsumenta ci nie pomoze, allegro ma gdzies roszczenia kupujacego, poki nie podeprzesz ich papierem z policji lub sadu.

Przepraszam, ze tak brutalnie i prosto z mostu, ale mam wrazenie ze niektorym sie mozg wylacza jak wchodza na allegro, daja sportuj po cenie od najnizszej i jest to jedyne kryterium wyboru. A potem za miesiac dwa, na forum pojawia sie temat w dziale "o sprzedawcach" hurr durr oszukali mnie!!!111oneneone

Edytowane przez PurpleHaze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

X-kom albo euro.... Masz Mi 9 za niecałe 2 koła. I w jednym i w drugim miejscu masz ratalnie i warunki też nie uśmiercają.... 

Na pazzegro nawet nie patrz jak nie wiesz na co patrzeć.... A nie wiesz... 

Edytowane przez JamCiTo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...