Skocz do zawartości

Łączenie mi box z telefonem


Bonus

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

Czy jest jakaś możliwość połączyć prze bluetooth mi box S z telefonem bez pilota? 

Nie mam na razie dostępu do pilota. kiedy próbuję połączyć telefon przez bluetooth z mi boxem muszę zatwierdzić na nim kod parujący ale bez pilota nie mogę tego zrobić. Czy możliwość jakoś to potwierdzić bez pilota? Z tego co się orientuję na samym mi boxie nie ma żadnych przycisków. 

 

Z góry dziękuję za pomoc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

To zapytam pod tym topikiem . Mam Mi Box s 4K i pewne apki nie są pod tą skrzynkę ,więc pobieram je ze źródła zewnętrznego co powoduje ,że niektóre mają problem z prawidłowym działaniem np obrócona apka poziomo. Po postawieniu jej na nogi nie działa kursor z pilota ,ale już podłączam myszkę na kablu lub poprzez BT (pastylka wpięta pod USB ) to działa jak trzeba . Chciałbym zrobić ze spartfona myszkę BT ,apk mam ale przy próbie parowania BT pokazuje mi na fonie kod i na tv kod taki sam ,ale klikając "paruj" na telefonie pojawia się info ,że kod ,pin nieprawidłowy . Jest podłączony pod BT pilot który dostałem w zestawie .Czy może działac po BT pilot i telefon jako myszka ,czy muszę odinstalować pilota aby mogła działać myszka ze smartfona? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Mam jakiś problem  z połączeniem się.  Wczoraj normalnie korzystałem z pilota do xiaomi mi boxa s zainstalowanego na moim smartfonie. Oczywiście przez android remote tv. Dziś rano urządzenie mobilne  nie umie połączyć się z mi boxem  na stałe.  Myszką sprawdziłem w ustawieniach dodatkowych urządzeń.  Że mój telefon dalej jest sparowany i na sekundę przy nim jest napisane połączono. A później znów nie ma napisu połączono. A w aplikacji na telefonie non stop mieli połączenie.   Nie da się naprawić tego jakoś? Nie da się sterować.

 

Inne piloty ze sklepu play nie znajdują  połączenia  z tym urządzeniem, a na pewno są w tej samej sieci. 

 

Zresetować nie można bo zapomni hasła. Więc bez pilota i tak się nie połączą bo trzeba wpisać pilotem hasło do wi fi.

 

Piloty do kodi i inne nie działają. 

 

Musi być jakiś nowy firewall  od administratora sieci. I pewnie brak nowych sterowników.  Miałem kiedyś taki problem że mój  telewizor nie mógł się połączyć do wi fi . Trzeba bylo podlaczyc p kabel Ethernet wpisać hasło A on  Wtedy pobral sterownik . Odpinalem kabel . Wracałem do ustawien wifi wprowadzałem  hasło i dopiero moglem sie polaczyc do bezprzewodowej sieci. Ale tu nie ma wejścia na kabel Ethernet. W boxie. 

Coś z kartą sieciową? Też nie.  Miracast  działa. Można wysyłać obraz np z Youtube. 

 

Więc czy istnieje jakieś rozwiązanie oprócz kupna pilota?

 

 

Dnia 6.04.2019 o 14:54, Daviteusz napisał:

Ja nic nie musiałem parować. Nawet przy wyłączonym BT

 

Ewentualnie jeszcze podłącz klawe albo myszkę w port USB i też będzie.

 

OnePlus 6T

Tapatalk 6.5.6 B&W

 

 

 

 

Tak było i u mnie. Dopóki nie przestało działać. I teraz w ogóle nie da się połączyć  mi boxa  z tą aplikacją. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...