PolskaWTF Posted December 11, 2014 Posted December 11, 2014 Cześć. Właśnie padł mi prawy kanał w pistonach. Problem leży przy Jacku wiec naprawa na własną rękę nie będzie zbyt trwała. Czy ktoś z was wysyłał juz pistony na gwarancję i jakie to są koszta + czas oczekiwania?
tosshi2 Posted December 11, 2014 Posted December 11, 2014 A u kogo kupiles? Bo nikt w Chinach nie udziela gwarancji na akcesoria.
kendi Posted December 11, 2014 Posted December 11, 2014 Ja zakupiłem wtyk, jeszcze nie miałem okazji go przylutowac. Ma ktoś jakieś rady?
PolskaWTF Posted December 11, 2014 Author Posted December 11, 2014 Kupiłem na ibg. Napisałem do nich ale nie wiem czy mam na co liczyć
OutSideR Posted December 29, 2014 Posted December 29, 2014 up up jesli problem lezy jedynie w jacku to naprawa bd wrecz bardzo trwala, ile to polutowac styki?
Filo301 Posted January 1, 2015 Posted January 1, 2015 (edited) U mnie też przerwał się przewód przy jacku. Polutowałem, oplot owinąłem wokół padów i przykleiłem kropelką, by oplot trzymał się jacka jak fabrycznie. Z tego co pamiętam, trzeci pin jacka jest masą i do niego ma iść kabel z miedzi i ten biały(w pistonach mamy osobno masę do słuchawek i osobno do pilota). Sygnałowy d pilota(czerwono miedziany) ma iść do pina nr4, niebieski do pina nr 1 a czerwony do nr2. Nie jestem pewny co do tych kolorów kabli bo przelutowałem je też w pilocie. W razie pytań piszcie. Ps. Ibuygou zaproponowało mi kupon na 5$, ale napisali, że jak chcę to mogą mi je naprawić. Edited January 1, 2015 by Filo301
Recommended Posts