Jump to content

Widzi karty sim ale nie łączy się z żadną siecią

fake4r
 Share

Recommended Posts

Hej. Mam problem z moim rn5pro. Wstałem rano i widzę brak zasięgu. W telefonie są 2 karty sim, wszystkie sieci znajduje ale nie chce się z żadną połączyć. Z telefonem wieczorem wszystko było dobrze, rano nagle brak sieci. Próbuję żonglować kartami, zmieniać tryb sieci itp. ale bez skutku. Czy jeszcze coś mogę zrobić czy tylko serwis? Dodam że mam xiaomi.eu 9.3.14. Pierwszy raz takie coś mnie spotkało.

Problem raczej od górny. W domu mamy jeszcze 2 telefony i każdy w tej samej sieci (virgin). Sprawdziłem na jednym był zasięg, drugi bez zasięgu. Pozostaje chyba tylko czekać...

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Edited by fake4r

No to coś u nich padło bo ja też

To jeszcze napiszę jako ciekawostkę, że na telefonach które wyłączyły się na noc nie ma zasięgu natomiast na telefonie który jest włączony całą noc ten zasięg jest ale też nie można zadzwonić

P.S.

Masz może opóźnienia w powiadomieniach na np. Whatsapp, Messenger itp. powiadomienia przychodzą o około 10 minut później w momencie jak nie używasz telefonu więcej niż 10 min? Ale to nie ma nic wspólnego z dzisiejszą awaria. Czy tam masz na ogół?

W takim razie czekamy... Awaria ogólnopolska, na fb wrze :)

Nie. Powiadomienia mi działają dobrze. Standard: autostart, kłódka, wyłączone oszczędzanie baterii, dostęp do internetu...

Edited by fake4r

To wszystko mam ustawione. Zrób test jak możesz. Odłóż telefon na (musi być na ponad 10minut jest to ważne) ja odkładam na 11-12 minut. Wyślij z innego telefonu jakaś wiadomość na np. Whatsapp i poczekaj po jakim czasie przyjdzie ci powiadomienie. Jak możesz daj znać. Dzięki