Skocz do zawartości

Mi Box S nie mogę wpisać hasla


Rajson

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, 

Kupiłem dziś mi box s i niestety urządzenie przerosło moje umiejętności. Do rzeczy - podłączyłem wszystko do TV, włączyłem boxa, przeszedłem wybór języka, to czy chce ustawić boxa przez telefon z Androidem, dochodzę do wyboru sieci wifi i tutaj napotykam na problem - urządzenie znalazło moją sieć wifi, natomiast gdy przechodzę do wpisania hasła po prostu nie mam jak tego zrobić, bo nie mam opcji wpisania hasła, kursor jedynie miga w miejscu na hasło natomiast żadna klawiatura na której mógłbym wybrać litery się nie pojawia... wybieranie głosowe również nie działa, podłączyłem tez klawiaturę pod USB, wpisałem hasło, ale gdy już je wpisałem nie mogłem niczego zatwierdzić... i tak w błędnym kole.

czy ktoś z Was spotkał się z podobnym problemem? Jeśli tak, to jak go rozwiązać?

z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj może wpisać hasło aplikacją Android TV i zatwierdź enterem na telefonie.

 

Możesz też usunąć hasło z wifi lub spróbować pominąć ten krok. Zalogować do wifi i konta możesz się później.

 

From: ONEPLUS A6013

Using: Tapatalk 6.5.6 B&W

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Dnia 17.04.2020 o 21:39, kola01 napisał:

Jeśli porady wyżej nie pomagają to zrób reset w recovery mode + przy okazji kasowanie cache

Mam dokładnie ten sam problem.

Skorzystałem z wszystkich rad powyżej, niestety bezskutecznie.

 

Czy komuś udało się rozwiązać problem?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Dnia 26.05.2020 o 12:48, Maciekks napisał:

Mam dokładnie ten sam problem.

Skorzystałem z wszystkich rad powyżej, niestety bezskutecznie.

 

Czy komuś udało się rozwiązać problem?

 

Witam. Kupiłem ostatnio mi box s. No i problem mam jak na zdj. Wpisane hasło.  Chciałbym sie połączyć ale nie mam jak. Nie działa przycisk "ok" na pilocie ani klawiaturze. Nie ma tez zadnego przycisku polacz na ekranie.Gdy cofne i kliknie ok tez sie nic nie dzieje (uzyskiwalem takie podpowiedzi), no a gdy cofne 2 razy to wskakuje ekran z dostępnymi sieciami wifi. Czy to jakies błędy w oprogramowaniu? Czy co? Czy jakoś inaczej mozna zatwierdzić? Czy oddać na wymiane No coś jest zepsute?

Podbijam pytanie bo po resecie tez nic nie ma więcej. 

Help! 

Z góry dzięki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...