Skocz do zawartości

Nie działają wibracje i dioda po wymianie wyświetlacza


dudpis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem jak w temacie. Możliwe, że na allegro kupiłem wyświetlacz bez diody? Zaraz przed wymianą stara działała. No i mam to samo z wibracjami, nie działają, a są włączone. W menu serwisowym nie działa to i to, ale błędu nie wywala, a nie mam pojęcia dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dioda powiadomien jest na plytce z gniazdem usb, jak jest dziura na diode to musi swiecic. U mnie w wyswietlaczu zamienniku to tak nap.... Ze slup swiatla byl bo jest niepomalowany otwor na diode bez niczego :blink: ale podlozylem sobie juz kawalek zoltej folijki pod plytkaei juz tak nie daje.

 

 Sprawdzil bym tasiemke i czy dobrze wpieta w plyte i zobaczyl rowniez wibrator.

Edytowane przez sprzetowiec90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie usb też wymieniałem bo tel ładował się tylko na wyłączonym i komp go nie wykrywał, także pewnie podróba, teraz git, ale diody nie ma. 
Właśnie z wyświetlaczem też mam jaja, bo jakieś takie przebarwienia są, np od okna messengera jakby cienie się ciągną przez cały ekran, musze pisać 3 razy wolniej bo się wciska wszystko obok, nie to co chcę, tragedia ten wyświetlacz. Ile oryginalny, z 200zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to czyli jednak nie przekleiłem tego wibratora, ale to juz mniejsza z tym. Ten ekran to serio padaka, czasami okna się same minimalizują jak bym wcisnął ten przycisk po prawej stronie, na dole, cyrk normalnie.

Ale zwaliłem kolejną rzecz, nie działa mi głośnik od rozmów, a wszystkie taśmy popodłączałem. Co tam mogłem zepsuć? Reszta rzeczy działa, oprócz tych w temacie oczywiście. Chyba naprawa telefonów nie dla mnie jednak heh. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przyszłość to robiłem to 1 raz w życiu, także zluzuj, a nie myli się ten co nic nie robi. Okej zrobiłem wszystko, teraz działa, dziękuje bardzo za pomoc, ale co Panowie teraz proponujecie mi? Bawić się w zamawianie tego ekranu oryginalnego czy jednak telefon inny? Mam dylemat bo serio ten wystarcza mi spokojnie do wszystkiego co mi potrzebne, tj. messenger, facebook, youtube, google mapy itp., zdjęcia też super robi, także na prawdę jestem zadowolony. Więc co proponujecie?

Edytowane przez dudpis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz jak wolisz, ja bys zwrocil ten wyswietlacz jak jest z ramka brany i zamowil z dragon tt. Jak zamawiales przez neta to masz 14dni na zwrot.

A wibrator to ja normalnie odklejalem bez zadnego podgrzewania. Wystarczy go dobrze podsadzic.

Edytowane przez sprzetowiec90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kamillm zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...