Skocz do zawartości

Air Purifier Pro - scena Tryb nocny


matkon81

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę aby urządzenie codziennie od 22:30 do 7:30 przechodziło w tryb Cichy. Mam ustawioną scenę (screen) i niestety zero reakcji. Myślałem, że pod urządzeniem trzeba ustawić strefę czasową ale niezależnie czy jest puste czy CET nic się nie dzieje.  Czy ktoś może spotkał się z czymś takim? Może trzeba strefę ustawić na coś z Chin i odliczyć tę różnicę w godzinach przy ustawieniu sceny? Mam dwie inne sceny niezależne od czasu (poziom 2.5PM) i te działają. 

Screenshot_20190126-104653_Mi Home.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko wtedy nie masz możliwości automatyzacji np. pod względem ilości 2.5 PM? Szukam w MiHome i w lokalizacji domu mam do wyboru same chińskie miasta (wybrane mam Chiny Kontynentalne).
Mam możliwość. Mam ustawione wyłącz gdy ≤ 10 i ponowne włączenie gdy ≥ 80 ale gdy jest noc to ma wejść w tryb nocny

Wysłane z mojego MI PAD 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Witek_Wojciechowski bądź tak dobry i pokaż gdzie masz poustawiany ten Amsterdam w MiHome. Można ustawić czas na Amsterdam i mieć wybrane Chiny Kontynentalne.

Co do scen automatycznych - czy zauważył ktoś, że pomimo ustawienia względem poziomu PM 2.5 oczyszczacz odpala się albo znacznie później powyżej ustawionego poziomu np. u mnie ma 25 a potrafi ruszyć dopiero w okolicach 40. Kolejna scena ma wyłączyć manualny tryb i zmienić na auto gdy wartość spadnie poniżej 25. Dzisiaj u mnie dwa razy odpalił tryb manualny, zbił do ok. 10 ale nie przeszedł w tryb Auto. Działo się tak też w inne dni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...