hoangtaybaokiem1993 Opublikowano 26 Stycznia 2019 Opublikowano 26 Stycznia 2019 Czy był kiedyś poruszany temat umieszczania grafiki? Czy nie lepiej czytało by się tematy gdyby grafika byłą umieszczana w spoilerze? Przykład z forum:
Nezumi Opublikowano 26 Stycznia 2019 Opublikowano 26 Stycznia 2019 Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
Rekomendowane odpowiedzi