Skocz do zawartości

hoangtaybaokiem1993

Użytkownicy
  • Postów

    1
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez hoangtaybaokiem1993

  1. Czy był kiedyś poruszany temat umieszczania grafiki? Czy nie lepiej czytało by się tematy gdyby grafika byłą umieszczana w spoilerze? Przykład z forum:
×
×
  • Dodaj nową pozycję...