• 0
Sign in to follow this  
HanRayS

Jaki Xiaomi do 850zł

Question

Witam, szukam nowego telefonu do max 850zł. Na tą chwilę mam upatrzone dwa modele, Redmi note 6 pro oraz Mi a2. Który z nich jest lepszy, oraz który ma lepszy aparat? A może znajdę inny lepszy telefon w tej cenie.
Liczę na pomoc :D

7 answers to this question

Recommended Posts

• 0
4 godziny temu, HanRayS napisał:

Witam, szukam nowego telefonu do max 850zł. Na tą chwilę mam upatrzone dwa modele, Redmi note 6 pro oraz Mi a2. Który z nich jest lepszy, oraz który ma lepszy aparat? A może znajdę inny lepszy telefon w tej cenie.
Liczę na pomoc :D

Podstawowe pytanie, gdzie chcesz kupic telefon Polska/Chiny? 

• 0
9 hours ago, PurpleHaze said:

Podstawowe pytanie, gdzie chcesz kupic telefon Polska/Chiny? 

Chcę kupić w sklepie mi-tel.pl. Najpierw chciałem kupić telefon z GearBest ale za bardzo nie ufam temu sklepu (no i długi czas oczekiwania na przesyłkę). 

Co powiesz o Redmi Note 5. W swojej cenie wydaje się być lepszy od note 6 pro i trochę słabszy od mi a2? 

Edited by HanRayS

• 0

Z GB zero stresu z telefonami, czy wysyłką... Z 5 sztuk różności od nich mam... Jedno będzie leciało.... 

Słabszy od A2, ale praktycznie nie poczujesz... Różnica ma miui nie czystego andka... 

• 0

u goldwaya możesz wyhaczyć mi8se za 850zł, na pepperze było jak to ogarnąć.

po sprzedaży mi note 3 rozważałem właśnie mia2, rn5 i mi8se. Wygrał mi8se i nie żałuję, że tak wybrałem. A jeśli Ci się nie spieszy to poczekaj trochę na RN7 :) 

drugą sprawą, jeśli masz możliwość dołożenia, to za 1050zł na banggod jest poco f1. Wszystkie promocje można znaleźć na pepper.pl

Edited by Voltron
  • Thanks 1

• 0
13 godzin temu, HanRayS napisał:

Chcę kupić w sklepie mi-tel.pl.

Polecam lekture regulaminu: https://mi-tel.pl/regulamin
I zwrocenie uwagi na punkt 5:

Cytat

5. Sprzedawca - Stroną Umów zawieranych w Sklepie Internetowym zwany dalej jako Sprzedawca  jest: EURO MI-TEL LIMITED, CROSS LANE, FERNWOOD, NG24 3JP NEWARK Vat registration number: GB306934010 oraz Indra IT Consulting 39 Coe Avenue South Norwood London, SE25 5HW.

A teraz zastanow sie co zrobisz, jesli bedziesz zmuszony oddac telefon na gwarancje, a sprzedawca przestanie odpowiadac na maile i telefony. Rownie dobrze mozesz kupic od prywatnego importera z allegro, to zadna roznica. 

To juz lepiej kupic w proline/sferis albo innym SKLEPIE z ceneo, sklepie ktory daje fakture vat, ma swoja siedzibe i zarejstrowana dzialanosc w Polsce i dziala dluzej niz pol roku. 

Jesli mialbys kupowac w chinach, to wybor jest zdecydowanie wiekszy.
I w tym wypadku polecalbym mi note 3 z gearbest za okolo 210$. Telefon przychodzi w okolo 3 tyg, kurierem z wysylka priority line ktora omija VAT. 
Ewentualnie tak jak wyzej chlopaki pisali.

Jesli cos z PL to celowalbym w redmi note 5 4/64, bo redmi note 6 w tej specyfikacji z jakiegos chorego powodu jest 100zl drozszy.

• 0
8 hours ago, PurpleHaze said:

Polecam lekture regulaminu: https://mi-tel.pl/regulamin
I zwrocenie uwagi na punkt 5:

A teraz zastanow sie co zrobisz, jesli bedziesz zmuszony oddac telefon na gwarancje, a sprzedawca przestanie odpowiadac na maile i telefony. Rownie dobrze mozesz kupic od prywatnego importera z allegro, to zadna roznica. 

To juz lepiej kupic w proline/sferis albo innym SKLEPIE z ceneo, sklepie ktory daje fakture vat, ma swoja siedzibe i zarejstrowana dzialanosc w Polsce i dziala dluzej niz pol roku. 

Jesli mialbys kupowac w chinach, to wybor jest zdecydowanie wiekszy.
I w tym wypadku polecalbym mi note 3 z gearbest za okolo 210$. Telefon przychodzi w okolo 3 tyg, kurierem z wysylka priority line ktora omija VAT. 
Ewentualnie tak jak wyzej chlopaki pisali.

Jesli cos z PL to celowalbym w redmi note 5 4/64, bo redmi note 6 w tej specyfikacji z jakiegos chorego powodu jest 100zl drozszy.

Niestety już zamówiłem telefon z tego sklepu, a potrzebuję go do max środy. Z tego co wiem jeśli nie będą odpowiadać w przeciągu 2tyg. na wystawioną gwarancję to ona zostaje automatycznie uznana. Z telefonu będę korzystał w okolicach 3/4 miesięcy a później go sprzedam i zastanowię się właśnie nad kupnem Mi8SE

• 0
16 godzin temu, HanRayS napisał:

Z tego co wiem jeśli nie będą odpowiadać w przeciągu 2tyg. na wystawioną gwarancję to ona zostaje automatycznie uznana. 

I... gdzie bedziesz dochodzil swoich praw? W Anglii? Allegro po zakupie ma kupujacego w powazaniu, rzecznik praw konsumenta ci powie, ze jego jurysdykcja nie obejmuje innych krajow poza Polska. 
Oczywiscie to wszystko w razie W, oby telefon byl sprawny i dzialal bez problemow.
Ale warto miec to na uwadze, przy kolejnych zakupach.