Jump to content

Problem z alarmem i wybudzaniem


pajaqs

Recommended Posts

Witam,

Mam dwa problemy związane z telefonem Redmi 6:

- brak możliwości zmiany dźwięku alarmu; po wybraniu innego dźwięku i zaakceptowaniu go nadal w trybie ustawień godziny wyświetla się "Domyślny dzwonek"

- podczas rozmowy ekran wybudza się co powoduje przypadkowe uruchomienie twarzą innych opcji jak nagrywanie, wyciszanie, zawieszanie rozmów itd; dzieje się tak nawet i kilka razy podczas rozmowy

Telefon zakupiony na allegro. Wersja androida: 8.1.0 O11019. Wersja MIUI Global 10.0.6.0(OCGMIFH), wersja stabilna.

 

Link to comment
Share on other sites

Mam ten sam problem z dzwonkiem budzika - nie da się go zmienić, bo po akceptacji z powrotem przestawia się na Inteligentny alarm i domyślny dzwonek. Nie pomaga reset, nie pomaga zmiana regionu. Dwa dni temu ściągnęła się najnowsza wersja MIUI - Global 10.2.2.0. Wersja android 8.1. Nie wiem czy przed aktualizacją było tak samo, bo telefon nie jest mój tylko jednego z domowników.

Link to comment
Share on other sites

Nie, ale mam redmi 4x, wcześniej żona miała redmi 4a i zwłaszcza u niej często się tak robiło. U mnie czasem coś się włączy, jak nie docisnę telefonu do policzka - czujnik zbliżania, czy jak on tam się nazywa, słabo działa, a u ciebie, jeżeli jest to notoryczne, pewnie jest do wymiany.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Trochę późno wpadł mi w oko Twój post. Pewnie problem nieaktualny, ale napiszę o moim doświadczeniu w tym temacie. Wgrałem kiedyś kilka własnych sygnałów, w tym również tych przeznaczonych do alarmu. Początkowo w ogóle nie chciał ich przyjąć, było dokładnie tak, jak to opisałeś. Ale po paru dniach, kiedy właśnie już machnąłem na to ręką, nieoczekiwanie "zrozumiał, czego od niego chcę" i zaczął dzwonić tymi moimi sygnałami. Musiał to w sobie jakoś przetrawić ;) Myślę, że i u Ciebie tak właśnie wyszło, bo nic już nie piszesz. Czy tak?

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...