Castel22 Opublikowano 29 Grudnia 2018 Opublikowano 29 Grudnia 2018 (edytowane) Witam mam problem w telefonie xiaomi redmi 4x otóż gdy w opcjach programistycznych zaznaczam opcję Oblokowywanie OEM i zgaszę ekran lub wyjde i wejde do ustawień lub wyłącze i włącze telefon to opcja jest wyłączona sama sie wyłącza i dodam że gdy mam podłączony telefon do usb i jestem w fastbocie to nie wykrywa mi telefonu a debugowanie usb mam włączone a chciałem telefon odblokować ale nie wykrywa mi tego telefonu w fastbocie i myślę że jest to spowodowane samoisntym wyłączaniem opcji Odblokowanie OEM przepraszam bo jest to mój pierwszy post i proszę o pomoc pozdrawiam Edytowane 29 Grudnia 2018 przez Castel22
kamillm Opublikowano 29 Grudnia 2018 Opublikowano 29 Grudnia 2018 Zajrzyj najpierw do działu Tutoriale.
kamillm Opublikowano 29 Grudnia 2018 Opublikowano 29 Grudnia 2018 Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
Rekomendowane odpowiedzi