trycha007 Opublikowano 15 Grudnia 2018 Opublikowano 15 Grudnia 2018 Witam....czy jest możliwość...a jeśli tak to jak to zrobić....blokowanie i odblokowywanie ekranu przez odcisc palca...telefon ma zona i nie mam czasu sie nim bawić...pozdrawiam
Nezumi Opublikowano 15 Grudnia 2018 Opublikowano 15 Grudnia 2018 Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
Rekomendowane odpowiedzi