Skocz do zawartości

trycha007

Użytkownicy
  • Postów

    1
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez trycha007

  1. trycha007

    blokowanie ekranu

    Witam....czy jest możliwość...a jeśli tak to jak to zrobić....blokowanie i odblokowywanie ekranu przez odcisc palca...telefon ma zona i nie mam czasu sie nim bawić...pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...