Skocz do zawartości

Nie działa czytnik linii papilarnych


Michal_R123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

problem podobny jak w tym wątku, ale podane w nim rozwiązanie nie działa:

Skusiłem się dziś na wgranie aktualizacji do wersji dev miuipolska.pl (android 9), stwierdziłem jednak, że wolę korzystać ze stable (android 8.1) i zapomniałem, że nie wraca się tak o z nowszego androida i tu zaczął się problem, bo telefon włączał się, ale resetował zaraz po włączeniu systemu, próbowałem z powrotem wgrać dev, i telefon się włączał już lepiej, ale to nie było dalej to co być powinno więc zrobiłem wipe cache, dalvik, data i system, teraz wszystko śmiga jak trzeba, PRAWIE wszystko, nie mogę dodać odcisków palca do odblokowania, po prostu po wpisaniu 2x PIN prosi o przyłożenie palca i nie wczytuje żadnego, ciekawostka jest taka, że ogólnie czytnik działa (gdy ekran jest zablokowany i przyłożę palec, ekran odblokowuje się, ale nie mogę "dodać palców").

Autor cytowanego posta rozwiązał problem, ale nie ma napisane, które wipe zastosował, ja próbowałem dalvik, cache, data i system po czym wgrywałem stable miuipolska.pl, ale problem z niedziałającym czytnikiem dalej istnieje.

Nakombinowałem nieco i proszę Was o pomoc w rozwiązaniu problemu z czytnikiem odcisków. Jak wiadomo zależy mi na metodzie bezpiecznej,  a nie ryzykownej, bo nikt nie chce cegły za 1,5K.

 

Edytowane przez Michal_R123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...