Skocz do zawartości

Nie można włączyć / wyłączyć telefonu.


skaktus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Pacjent to Redmi 5A. Telefon włącza się jedynie do loga Mi i tak wisi. Nie można go wyłączyć - po wyłączeniu, zawibruje i sam się włącz. Udało mi się wejść w wipe reset i go wykonać, co dziwne, całość trwa góra 10 sekund. Po tym zabiegu zero rezultatu. Można wejść w fastboot. Telefon normalnie się ładuje. Po totalnym wyładowaniu i naładowaniu nie włącza się samoczynnie. Dopiero ręczne włączanie powoduje niemożność wyłączenia i totalne rozładowanie.

 

Jakieś wskazówki w tym temacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Pobrałem globala, MiFlash, i nic z tego, mam taki błąd:

 

(0x800004005:Failed (remote:Critical partition is not allowed))

 

Z tego co sprawdziłem, mam wersję Riva. Doczytałem, że to wina zablokowanego bootloadera. Mogę go niby odblokować po napisaniu do Xiaomi, ale nie wiem jakie jest zarejestrowane konto na telefonie.

 

Zadziałałem według tego tematu:

Wgranie przebiegło prawidłowo, jednak wiele się nie zmieniło. Telefon startuje, na dole pojawiło się logo z napisem  android, 3 "mrugające" kropki ładowania systemu i nic więcej.

Zrobiłem ręczny reset - telefon działa, jednak jest kolejny problem - zapomniane hasło do konta google, małoletnia użytkowniczka miała tyle maili że nawet nie wie na jakie się logowała...

 

Edytowane przez skaktus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...