Jump to content

skaktus

Użytkownicy
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by skaktus

 1. Witam. Szukam "inteligentnego" wizjera do drzwi. Na ali express / allegro jest tego pełno. Znalazłem kilka ciekawych modeli, jednak kupujący twierdzą, że nie działają prawidłowo, mają słabą jakość obrazu. Pomysł padł na produkt Xiaomi jak w tytule, jednak informacji o nim jest jak na lekarstwo. Może ktoś z Was go ma i może opisać wrażenia ?
 2. Pobrałem globala, MiFlash, i nic z tego, mam taki błąd: (0x800004005:Failed (remote:Critical partition is not allowed)) Z tego co sprawdziłem, mam wersję Riva. Doczytałem, że to wina zablokowanego bootloadera. Mogę go niby odblokować po napisaniu do Xiaomi, ale nie wiem jakie jest zarejestrowane konto na telefonie. Zadziałałem według tego tematu: Wgranie przebiegło prawidłowo, jednak wiele się nie zmieniło. Telefon startuje, na dole pojawiło się logo z napisem android, 3 "mrugające" kropki ładowania systemu i nic więcej. Zrobiłem ręczny reset - telefon działa, jednak jest kolejny problem - zapomniane hasło do konta google, małoletnia użytkowniczka miała tyle maili że nawet nie wie na jakie się logowała...
 3. Witam. Pacjent to Redmi 5A. Telefon włącza się jedynie do loga Mi i tak wisi. Nie można go wyłączyć - po wyłączeniu, zawibruje i sam się włącz. Udało mi się wejść w wipe reset i go wykonać, co dziwne, całość trwa góra 10 sekund. Po tym zabiegu zero rezultatu. Można wejść w fastboot. Telefon normalnie się ładuje. Po totalnym wyładowaniu i naładowaniu nie włącza się samoczynnie. Dopiero ręczne włączanie powoduje niemożność wyłączenia i totalne rozładowanie. Jakieś wskazówki w tym temacie ?
 4. Witam. Jak u Was wygląda dokładność liczenia kroków w BIPie ? Pytam bo mam dość często rozjazdy BIPa względem telefonu, dochodzące do 2 000 kroków. Dodatkowo dziwna sytuacja z dziś - chodzę w pracy od 2 godzin. Telefon naliczył ponad 2000 kroków, BIP ledwo 72. Do tego liczenie kalorii - wczoraj pieszo zrobiłem prawie 10 km. Telefon naliczył o prawie 2000 kroków więcej. Według BIPa było to około 10 000 kroków. BIP wyliczył również, że spaliłem 240 kalorii a telefon że 700, różnica jak pisałem - 2000 kroków. Od czego są takie rozbieżności ? Czy rodzaj tarczy może wpływać na takie rozbieżności ?
 5. Zatem główną nagrodę dostaje osoba tłumacząca instrukcję i wklejająca kod QR do aplikacji Amazfi... Dzieki za pomoc. PS-jak zmusić zegarek do liczenia kroków? Poszło.Musiałem zrobić reset zegarka.Kolejna sprawa, uprawnienia przyznane, ale wciąż nie mam powiadomień o SMS. Powoli zegarek od siebie odrzuca...
 6. Dzięki za info. Nie opisałem problemu dokładnie. Z apką MiFit mnie łączy, ale nie mogę się połączyć z apką AmazfitWatch.
 7. Witam. Mam wrażenie że jestem chyba zbyt głupi żeby połączyć zegarek BIP z oryginalną apką. Do rzeczy.Instaluję apke z sklepu google. Szukam przez BT zegarka i mi go wyszukuje. Paruję go poprzez BT. Uruchamiam apkę na telefonie. Klikam na Profile, Pair new watch i mam do wyboru tylko dwa zegarki tj. Pace i Stratos. Na który nie kliknę, mam skanować kod QR, pytanie jaki kod? Apka nie daje wyboru innych zegarków. Tylko te dwa. Zegarek wyświetla info o parowaniu tj. symbol telwfonu i zegarka. Po kliknięciu na przycisk, ekran się podświetla i tyle. Kombinuje na różne sposoby i nic. Zegarek nowy, zero modyfikacji w apce i zegarku. Jakieś sugestie? Dzięki za każdą pomoc.
×
×
 • Create New...