Skocz do zawartości

Przyciski głośności nie reagują


Marcon481

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
 

0A794E79-2187-4FF5-AA96-321484BDF347.thumb.jpeg.51e1ea1e575fa109f0b2bef901f07b43.jpeg

Witam

 

Mam problem z bocznymi przyciskami w Redmi 4, problem polega na tym że nie działa mi przycisk ON/OFF czyli inaczej odblokowanie, VOL+  i  VOL- działają bez zastrzeżeń. Z góry uprzedzam że stało się to po wymianie wyświetlacza. Przedstawię krótką historię, zakupiłem z dużymi problemami wyświetlacz do tego modelu na popularnej aukcji internetowej , model ten jest mało popularny,więc stąd ten problem,  ale udało się. Wcześniejszy wyświetlacz był tak ferelnie pęknięty, że nie mogłem wpisać jednej z cyfr odblokowujących ekran i normalne wyłączyć telefonu. Więc na włączonym Redmi 4, rozebrałem go i kulturalnie wyłączyłem go wypinając wtyczkę od baterii. Po wymianie wyświetlacza pojawiły się problemy z owym przyciskiem. Zakupiłem nową taśmę flex z przyciskami i okazało się że jest dalej to samo, czyli VOL+ i VOL - działa, klawisz blokady NIE. Więc postanowiłem zrobić reset telefonu, też nie pomogło. Dlatego wylądowałem na tym forum i proszę bardzo o pomoc

Dziękuję z góry za wskazówki

Edytowane przez marek_ns
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...