Skocz do zawartości

Problem z bateria


ruszel92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od 2 dni mam problem z baterią, chodzi o to, że bateria nie trzyma mi zbytbdobrze.  Wczesniej przy normalnym użytkowaniu granie,  fcebook, messenger  i normalne uzytkowanie bateria trzymala pare dni.  A teraz nic nie robię i bateria mi ucieka. Co może być przyczyną, że tak mi sie porobiło.  Zdjecia wrzucam w załączniku.  Pozdrawiam.

 

Edit. Po 12h w pracy telefon ciągle zablokowany i z 70% mam teraz 15.

Screenshot_2018-10-20-16-23-14-048_com.android.settings.png

Screenshot_2018-10-20-16-23-40-091_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2018-10-20-16-23-52-328_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2018-10-20-16-28-32-540_com.miui.securitycenter.png

Obrazki w czasie aktualnym po 12h w pracy gdzie telefon byl zablokowany. Ktoś może wie co może być przyczyną takiego stanu baterii.? Za kazda pomoc dziekuje. Milego dnia

Screenshot_2018-10-21-06-48-11-227_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2018-10-21-06-48-18-797_com.miui.securitycenter.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to samo. Jakiś czas temu telefon mi zdechł i nie chciał sie włączyć. Miałem do tego czasu ROM w wersji stabilnej od xiaomi.eu. Niestety  bootloader jest zablokowany, więc przez flash toola mogłem wgrać jedynie wersje global w fazie beta (ściągnąłem wtedy MIUI 9 Global 7.10.12 Beta). Działała przez jakieś 2 miesiące bez zarzutu (w tym czasie zaktualizowała się do MIUI 10 - dokładnej wersji nie pamiętam, ale najnowsza jaka się sama aktualizuje). No i do tego felernego piątku działał normalnie. Od tego czasu te same objawy jak u autora wątku. Telefon się grzeje tak, że początkowo myślałem, że twórcy ROMa wyposażyli go w ogrzewanie kieszeniowe na zimę :-) Bateria padała w 4 godziny nawet jak telefon leżał nieużywany. Zainstalowałem na nowo w/w MIUI 9 i zaktualizowałem go automatycznie do najnowszej wersji i znowu to samo. Aktualnie mam ponownie MIUI 9 (tym razem nie pobierałem aktualizacji) i wszystko wróciło do normy. Dzisiaj wieczorem mija 72h, po których będę mógł odblokować bootloader. Po odblokowaniu chcę wgrać ponownie wersję stabilną od xiaomi.eu i myślę, że to załatwi temat. Już sie nawet zabierałem do zakupu nowej baterii, ale trafiłem na ten wątek i doszedłem do wniosku, że to nie jest przypadek, że w ten sam dzień padła komuś bateria w takim samym telefonie. Reasumując mój przydługi wywód - nigdy więcej wersji beta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, UDAŁO MI SIĘ rozwiązać podobny problem. Telefon mocno mi się nagrzewał w trakcie ładowania, ale też gdy się nie ładował. Ładowanie było bardzo wolne, ok. 2% na pół godziny i jednocześnie bateria szybko uciekała. Telefon naładowany do 100% w ciągu 4 godzin spadł do 5%. Co pomogło? Przywrócenie ustawień fabrycznych + utworzenie nowego konta Google w telefonie z nowym profilem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...