Skocz do zawartości

Multimedia tną się


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Praktycznie od przejścia na MIUI Polska mam ten problem - multimedia (w szczególności muzyka i filmy, rzadziej gry) potrafią się zaciąć, zupełnie bez powodu (co chwila czyszczę ram). Telefon wydaje się być kapryśny - raz wszystko działa idealnie, raz zacina się co parę sekund. Nie wydaje mi się, aby był to problem sprzętowy, być może też nie jest to wina samego oprogramowania, a że po prostu coś się stało podczas wgrywania?

 

Nie chcę za bardzo ingerować w telefon (mam talent do ceglenia), instalacja innego oprogramowania też nie wchodzi w grę, bo za bardzo lubię MIUI (ale jak do końca roku nie naprawią kamery, chyba przejdę na Funtoucha).

 

Byłbym wdzięczny za szybką pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tego chcę uniknąć, póki co nie mam nawet w tygodniu czasu na zrobienie kopii zapasowych, poinstalowanie reszty programów. Miałem nadzieję, że ktoś miał już taki problem, poradził sobie z nim i mi wytłumaczy, co było przyczyną. Mogę spróbować pod koniec tygodnia, prędzej się nie wyrobię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprędzej to po prostu wina procesora. U mnie na Redmi 1 z MTK też nie wiedzieć czemu takie gry czy muzyka potrafi się zaciąć. Robiłem wszystko - reset, wipe, wyłączanie aplikacji, wymiana SD etc. Nic to wszystko nie dało, i najprawdopodobniej tak po prostu musi być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jeszcze raz zrobiłem wipe danych, tym razem przez recovery, chociaż nie pomogło to w najmniejszym stopniu (jedyna różnica, jaką odczułem, to dłuższe włączanie się telefonu po formacie). Zastanawiam się nad powrotem do Multilanga - tego miałem pierwszy tydzień i nie cięło się na nim prawie nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...