Skocz do zawartości

Niedziałający klawisz wstecz.


szwondel

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie nikt nie będzie wiedział o co chodzi... no ale spróbuję bo już nie wiem co robić.

Przez kilka miesięcy wszystko było dobrze. Zainstalowałem ostatnią aktualizację, przez jeden dzień wszystko było dobrze. Aż tu nagle... przestał działać klawisz do cofania. I najlepsze jest to, że tu na pewno nie chodzi o to, że ten przycisk się zepsuł. Nie - bo on działa. Z tym, że nie da się nim cofać. Przywróciłem telefon do ustawień fabrycznych, ale nic to nie dało.

Skąd wiem, że ten przycisk działa (w sensie, że nie jest to usterka fizyczna przycisku)?

1) Jak przytrzymam go chwilę, to zamyka się aplikacja (bo tak ustawiłem w opcjach).

2) po zamianie stronami przycisku 'ostatnie aplikacje(?)' i 'przycisku wstecz' - ten pierwszy (w miejscu gdzie wcześniej był przycisk wstecz) działa, a przycisk wstecz na nowym miejscu nie działa.

3) W pasku powiadomień przycisk do cofania działa - jak kliknę to pasek się zwija.

4) Po wstukaniu *#*#6484#*#* przycisk ten jest odczytywany przez telefon.

5) Gdy włączy się wibracje przycisków funkcyjnych - to po stuknięciu tego przycisku telefon wibruje.

Gdyby ktoś wiedział co tu się stało, to byłbym wdzięczny za pomoc.

Edytowane przez szwondel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...